ZVVZ USK Praha - TTT Riga

18.12.2019, 19:00

ZVVZ USK Praha - TTT Riga

Druhou polovinu základní části ženské Euroligy odstartují hráčky ZVVZ USK Praha na domácí palubovce proti týmu z Rigy. Lotyšský celek by rád vrátil porážku, kterou mu Pražačky uštědřily hned v úvodu soutěže a napravil tak neúspěšně tažení letošním euroligovým ročníkem. Za to domácí hráčky hrají ve velké herní pohodě. Dělené první místo v tabulce jim dává velkou naději na postup do play-off. Přiďte je podpořit a pomoct jim k výhře.

Uktání začíná tradičně v 19:00 hodin v hale na Královce. Lístky je možné zakoupit zde: https://www.ticketportal.cz/event/ZVVZ-USK-Praha-TTT-Riga

Nadace Koše proti drogám pořádá při tomto utkání sbírku pro Dětské centrum v Krči. Do sbírky se můžete zapojit darováním dětských plen, které jsou v dětském centru potřebné. U vstupů budou připraveny boxy, kam svůj dar můžete vložit. Účastí ve sbírce pomůžete dobré věci.

  • elw

Aktuality všechny aktuality

Nařízení vlády

Nařízení Bezpečnostní rady státu, ohledně uzavření sportovišť, se dotklo i haly Královka. Z toho důvodu se do odvolání ruší veškeré akce a pronájmy. Jakmile to bude jen trochu možné, uvidíme se opět na palubovce nebo tribuně.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner