ZVVZ USK Praha - TTT Riga

18.12.2019, 19:00

ZVVZ USK Praha - TTT Riga

Druhou polovinu základní části ženské Euroligy odstartují hráčky ZVVZ USK Praha na domácí palubovce proti týmu z Rigy. Lotyšský celek by rád vrátil porážku, kterou mu Pražačky uštědřily hned v úvodu soutěže a napravil tak neúspěšně tažení letošním euroligovým ročníkem. Za to domácí hráčky hrají ve velké herní pohodě. Dělené první místo v tabulce jim dává velkou naději na postup do play-off. Přiďte je podpořit a pomoct jim k výhře.

Uktání začíná tradičně v 19:00 hodin v hale na Královce. Lístky je možné zakoupit zde: https://www.ticketportal.cz/event/ZVVZ-USK-Praha-TTT-Riga

Nadace Koše proti drogám pořádá při tomto utkání sbírku pro Dětské centrum v Krči. Do sbírky se můžete zapojit darováním dětských plen, které jsou v dětském centru potřebné. U vstupů budou připraveny boxy, kam svůj dar můžete vložit. Účastí ve sbírce pomůžete dobré věci.

  • ELW2020
  • Basketball Prague Open 2021

Aktuality všechny aktuality

Královka se otevírá veřejnosti

Je to skutečně tak! Dochází k postupnému rozvolňování vládních opatření. V tuto chvíli smí do haly 500 diváků. Česká ženská basketbalová reprezentace se v přípravných zápasech představí před fanoušky. Naposledy to bylo v listopadu 2019, kdy české Lvice porazily v kvalifikačním utkání Rumunsko a celá hala bouřila. I když nadcházející utkání na Královce jsou přátelská, věříme, že si diváci na tribunu najdou.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner