ZVVZ USK Praha - TTT Riga

18.12.2019, 19:00

ZVVZ USK Praha - TTT Riga

Druhou polovinu základní části ženské Euroligy odstartují hráčky ZVVZ USK Praha na domácí palubovce proti týmu z Rigy. Lotyšský celek by rád vrátil porážku, kterou mu Pražačky uštědřily hned v úvodu soutěže a napravil tak neúspěšně tažení letošním euroligovým ročníkem. Za to domácí hráčky hrají ve velké herní pohodě. Dělené první místo v tabulce jim dává velkou naději na postup do play-off. Přiďte je podpořit a pomoct jim k výhře.

Uktání začíná tradičně v 19:00 hodin v hale na Královce. Lístky je možné zakoupit zde: https://www.ticketportal.cz/event/ZVVZ-USK-Praha-TTT-Riga

Nadace Koše proti drogám pořádá při tomto utkání sbírku pro Dětské centrum v Krči. Do sbírky se můžete zapojit darováním dětských plen, které jsou v dětském centru potřebné. U vstupů budou připraveny boxy, kam svůj dar můžete vložit. Účastí ve sbírce pomůžete dobré věci.

  • Nymburk-Novgorod
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Leden 2020

Leden roku 2020 bude patřit basketbalu a veslařským soutěžím. Divíte se, jak se může na Královce veslovat? Věřte tomu, že může, proběhne zde totiž ME v halovém veslování a MČR v jízdě na veslařském trenažeru. Je to poprvé, co se Česká republika stane hostitelem takovéto akce a hned u nás na Královce. A samozřejmě nezapomeneme ani na basketbalová klání, které zde odehraje domácí ZVVZ USK Praha jak v české lize i Eurolize, tak i Nymburk v Lize Mistrů.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner