ZVVZ USK Praha - TTT Riga

18.12.2019, 19:00

ZVVZ USK Praha - TTT Riga

Druhou polovinu základní části ženské Euroligy odstartují hráčky ZVVZ USK Praha na domácí palubovce proti týmu z Rigy. Lotyšský celek by rád vrátil porážku, kterou mu Pražačky uštědřily hned v úvodu soutěže a napravil tak neúspěšně tažení letošním euroligovým ročníkem. Za to domácí hráčky hrají ve velké herní pohodě. Dělené první místo v tabulce jim dává velkou naději na postup do play-off. Přiďte je podpořit a pomoct jim k výhře.

Uktání začíná tradičně v 19:00 hodin v hale na Královce. Lístky je možné zakoupit zde: https://www.ticketportal.cz/event/ZVVZ-USK-Praha-TTT-Riga

Nadace Koše proti drogám pořádá při tomto utkání sbírku pro Dětské centrum v Krči. Do sbírky se můžete zapojit darováním dětských plen, které jsou v dětském centru potřebné. U vstupů budou připraveny boxy, kam svůj dar můžete vložit. Účastí ve sbírce pomůžete dobré věci.

  • elw

Aktuality všechny aktuality

Po dvou měsících se Královka otevírá veřejnosti

Je to skutečně tak. Díky zmírňování opatření kvůli pandemii koronaviru se na Královku vrací aspoň prozatím jenom tréninky. Během nich budeme dbát na dodržování hygienických a hlavně specifických podmínek vlády. Dál jednáme s promotéry, aby se sportovní události na Královku co nejdříve vrátily. Budeme vás včas informovat.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner