Představení haly

Sportovní hala na Letné v Praze 7 je tradičním místem vhodným pro pořádání nejen sportovních, ale také kulturních a společenských akcí.

Hala disponuje jedním velkým sálem s hledištěm až pro 2192 lidí. Celková kapacita velkého sálu je při kulturních a společenských akcích až 2500 lidí s využitím sportovní plochy ke stání, či sezení. K dispozici pro nejrůznější využití je také malý sál, který je oproti hlavnímu sálu o 1,8m výše a může sloužit jako kulturní podium. Oba sály jsou odděleny mobilním předělem.

Možnosti využití

• Multifunkční komplex pro využití sportovních, kulturních i jiných akcí.
• Hlavní sál je vybaven 2x velkoplošná obrazovka, LED panely, audio systémem, 2x scoreboard.
• Možnost využití velkého i malého sálu a vytvoření jednotného vnitřního prostoru s unikátní kapacitou až 2500 lidí
• Velký a malý sál, 10 x šatna pro oba sály v zázemí haly, prostor pod hlavní tribunou (možnost míti 3 stejné prostory, které vzniknou zatažením mobilních protihlukových přepážek), prosklená zasedací místnost, audio/video režie, místnost pro tiskové konference, internet pro halu až 100MB/100MB
• Výborná dostupnost MHD (stanice metra A Hradčanská 5 minut, stanice metra C Vltavská 10 minut, dobrá dopravní dostupnost individuální dopravou v oblasti širšího centra Prahy)
• V přímém sousedství se nachází hlavní rekreační zázemí Prahy – park Stromovka
• Bezbariérový přístup
• Parkoviště před budovou na oranžové parkovací zóně MČ P7 a možnost využití dodatečných parkovacích míst na Letenské pláni za poplatek
• Samozřejmostí je zajištění služeb na profesionální úrovni se znalostí arény - ochranka, požární dozor, zdravotnická asistence, vstupenky, technické zajištění akce, catering, audio/video vybavení s obsluhou aj.
• Proaktivní přístup pro nájemce
• Jedinečnost multifunkčního řešení

Další informace, volné termíny a odpovědi na dotazy na specifické požadavky Vám sdělíme na vyžádání.

Prostory

Hlavní hala
Rozměr hrací plochy od zatažených tribun k zataženým tribunám 39 x 22 metrů, klasická plocha na basketbal 28 x 15 metrů
Celková kapacita haly je 2500 diváků, z toho 2192 sedadel (1373 hlavní tribuna, teleskopické tribuny na ploše hlavního sálu: J tribuna 129, I tribuna 120, V tribuna 163, plus mobilní tribuna V 360, která se staví na ploše malého sálu, plocha k sezeni 47)

Tréninková hala B (malý sál)
Celkový rozměr plochy 32x19,5m, basketbalové hřiště 28 x 15 metrů
kapacita až 200 diváků okolo hřiště

Prosklená zasedací místnost, s vlastním příslušenstvím a kuchyňkou
4 x 3 m
kapacita 12 osob

Kapacita dle využití
Sport, koncert, konference je několik variant k sezení, stání až s celkovou kapacitou 2500 diváků
Hala A/Velký sál - 2192 míst k sezení na tribunách, 308 míst k stání na ochozu
Hala B/Malý sál - 200 míst k sezení okolo hrací plochy

Ke stažení

Plány haly - česká verze

Arena Plans - English version

Rozměry hřiště

Seating plan

  • šipky
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Czech basketball Cup

Start světového šampionátu basketbalistů, na kterém zavlaje česká vlajka po dlouhých 37 letech, se nezadržitelně blíží. Důkaz? Svěřenci trenéra Ginzburga začínají pilovat taktickou přípravu v zápasovém rytmu. Do Prahy si za tímto účelem na @ceskybasketbal Cup (9. – 11. srpna) pozvali další tři účastníky světového šampionátu – Tunisko, Polsko a Jordánsko.

zobrazit více

7. WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT

Již po čtvrté bude patřit Královka mažoretkám\\r\\nSportovní hala Královka, nad Královskou oborou, Praha - Bubeneč, bude ve dnech 19.-24.08.2019 zaplněna mažoretkami nejen z České republiky, ale také z Bulharska, Chorvatska, Polska, Slovenska, Ruska, Kyrgyzstánu a dalších zemí, které ještě svou účast zvažují, soutěž je otevřená pro zahraniční účastníky. Budou se zde konat hned soutěže dvě:\\r\\nI.World Majorettes Cup, soutěž určená mažoretkám, které se s náročnosti mažoretkového sportu seznamují. Této soutěži je vyhrazeno pondělí 19.08., odpoledne.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner