Era Basketball Nymburk - Iberostar Tenerife

05.11.2019, 20:00

Era Basketball Nymburk - Iberostar Tenerife

 

Basketbalová Champions League mužů

datum a čas akce: 5. listopadu 2019 od 20:00 hodin

kontakt: nymburk.basketball

místo konání: Hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na webu nymburk.basketball

Utkání čtvrtého ročníku jedné z nejprestižnějších světových basketbalových soutěží Champions League. Český šampion hned s pěti českými reprezentanty z úspěšného mistrovství světa v čele s Jaromírem Bohačíkem a Vojtěchem Hrubanem vyzve jednoho z hlavních favoritů soutěže Tenerife. Vítěz Ligy mistrů z roku 2017 a letošní finalista přiveze celou řadu velkých basketbalových osobností jako jsou brazilský reprezentant Marcelinho Huertas, finský reprezentant Sasu Salin, gruzínský obr Giorgi Shermadini či bývalý hráč NBA Kyle Singler. Půjde tak o jeden z nejlepších basketbalových zápasů, které v příštích měsících bude možno v Praze vidět.

  • Era Basketball Nymburk - Gaziantep
  • šipky
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Champions League

Už tuto středu se na Královce představí Nymburk v basketbalové Champions league. Jeho soupeřem bude Bamberk, přední německý klub s dlouho tradicí. V mistrovském Nymburku se představí účastníci Mistrovství světa v Číně jako Vojta Hruban nebo Jaromír Bohačík. Utkání se hraje 16.10. 2019 od 18:30.

zobrazit více

Prague Darts Masters 2019

Velkolepá exhibice!!! Už 1. listopadu 2019 se v Praze uskuteční velkolepá exhibice šipkařských legend v čele s nejlepším hráčem historie Philem Taylorem. Kvarteto zahraničních velikánů šipkového sportu přijede poměřit síly mezi sebou i s českými hráči a do hry na pódiu budou vtaženi také náhodně vylosovaní diváci!

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner