Česká republika - Rumunsko

17.11.2019, 18:00

Česká republika - Rumunsko

Lvice startují boj o Eurobasket. Podpořte je na Královce i s bonusem

Pro české basketbalistky startují boje o příští evropský šampionát, který uspořádá v červnu 2021 Francie a Španělsko. A Lvice nečeká nic lehkého, když jim červencový los v Mnichově přisoudil čtyřčlennou skupinu spolu s Itálií, Rumunskem a Dánskem.

 

Za necelý měsíc se odehraje první ze tří kvalifikačních oken, po kterém bude mít národní tým roční pauzu od ostrých zápasů. Další okno se totiž odehraje až v listopadu 2020 a skupiny se dohrají na přelomu ledna a února 2021.

 

Na šampionát postoupí devět vítězů jednotlivých kvalifikačních skupin a pět nejlepších týmů ze druhých míst. Pořadí ve skupinách určují zápasy se všemi týmy. Aby ale mohlo dojít k porovnání týmů na druhých místech, budou týmům ze čtyřčlenných skupin, tedy i té české, odečteny výsledky s posledním celkem skupiny.

 

Tým trenéra Štefana Svitka se sejde poprvé v Praze 9. listopadu, úvodní duel kvalifikace sehrají Lvice 14. listopadu v italském Cagliari, o tři dny později přesně na 30. výročí sametové revoluce vyzvou od 18 hodin v Praze na Královce Rumunsko.

 

Od středy 23. října se spouští prodej vstupenek na domácí utkání, a to přímo na tomto odkazu, případně v aplikaci ČBF. K prvním deseti zakoupeným vstupenkám navíc připadne bonus, a to možnost zúčastnit se přednášky moderátora České televize Jiřího Kalemby o MS mužů 2019 v Číně. Přednáška se uskuteční v hale Královka před zápasem s Rumunskem od 16:30.

Zdroj: cbf.cz

  • elw

Aktuality všechny aktuality

Po dvou měsících se Královka otevírá veřejnosti

Je to skutečně tak. Díky zmírňování opatření kvůli pandemii koronaviru se na Královku vrací aspoň prozatím jenom tréninky. Během nich budeme dbát na dodržování hygienických a hlavně specifických podmínek vlády. Dál jednáme s promotéry, aby se sportovní události na Královku co nejdříve vrátily. Budeme vás včas informovat.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner