Era Basketball Nymburk - Teksut Bandirma

03.03.2020, 19:00

Era Basketball Nymburk - Teksut Bandirma

Co si o zápase myslí hráči Nymburka?

Vojtěch Hruban (hráč Nymburka): "Dostali jsme toho nejsilnějšího soupeře, jakého jsme mohli. Není to ideální, ale my chceme do Final Four, tak musíme porazit každého. Na našich ambicích to nic nemění."

Jaromír Bohačík (hráč Nymburka): "Přál jsem si jiný tým, ale los dopadl takto. To samé jsem ale říkal po losu šampionátu v Číně, tak třeba to pro nás zas dopadne dobře. Na našich ambicích to nic nemění."

Martin Kříž (hráč Nymburka): "Bandirmu jsme chtěli asi nejméně ze všech tří možností, ale nemění to nic na tom, že do toho jdeme naplno a naším cílem je postoupit do dalšího kola. Nikdo nečekal, že do play off půjdeme z prvního místa. A povedlo se. Letos se může stát opravdu všechno a můžeme toho dokázat opravdu hodně. Chceme jít co nejdál a třeba až do Final Four."

Lístky na osmifinálovou bitvu, kterou odehraje Nymburk 3.3. od 19 hodin na Královce, můžete kupovat na tomto odkazu.

  • elw

Aktuality všechny aktuality

Fanoušci na Královce

Po dlouhé pauze se na Královku vrací fanoušci. První vlaštovkou byl Mezinárodní basketbalový turnaj, který proběhl minulý týden. Za nedlouho budete svědky soubojů pod bezednými koši na té nejvyšší úrovni. Svoji misi zahájí hráčky ZVVZ USK Praha. Pak na Královce vypuknou evropské basketbalové boje, kde se představí Nymburk v Chamopions League.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner