Era Basketball Nymburk - Teksut Bandirma

03.03.2020, 19:00

Era Basketball Nymburk - Teksut Bandirma

Co si o zápase myslí hráči Nymburka?

Vojtěch Hruban (hráč Nymburka): "Dostali jsme toho nejsilnějšího soupeře, jakého jsme mohli. Není to ideální, ale my chceme do Final Four, tak musíme porazit každého. Na našich ambicích to nic nemění."

Jaromír Bohačík (hráč Nymburka): "Přál jsem si jiný tým, ale los dopadl takto. To samé jsem ale říkal po losu šampionátu v Číně, tak třeba to pro nás zas dopadne dobře. Na našich ambicích to nic nemění."

Martin Kříž (hráč Nymburka): "Bandirmu jsme chtěli asi nejméně ze všech tří možností, ale nemění to nic na tom, že do toho jdeme naplno a naším cílem je postoupit do dalšího kola. Nikdo nečekal, že do play off půjdeme z prvního místa. A povedlo se. Letos se může stát opravdu všechno a můžeme toho dokázat opravdu hodně. Chceme jít co nejdál a třeba až do Final Four."

Lístky na osmifinálovou bitvu, kterou odehraje Nymburk 3.3. od 19 hodin na Královce, můžete kupovat na tomto odkazu.

  • elw

Aktuality všechny aktuality

Po dvou měsících se Královka otevírá veřejnosti

Je to skutečně tak. Díky zmírňování opatření kvůli pandemii koronaviru se na Královku vrací aspoň prozatím jenom tréninky. Během nich budeme dbát na dodržování hygienických a hlavně specifických podmínek vlády. Dál jednáme s promotéry, aby se sportovní události na Královku co nejdříve vrátily. Budeme vás včas informovat.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner