MISTROVSTVÍ SVĚTA „KRÁLOVSKÉ“ KATEGORIE AKROBATICKÉHO ROCK AND ROLLU

20.11.2021

MISTROVSTVÍ SVĚTA „KRÁLOVSKÉ“ KATEGORIE AKROBATICKÉHO ROCK AND ROLLU
???? LETENSKÝ POHÁR 2021 ????
MISTROVSTVÍ SVĚTA, MISTROVSTVÍ EVROPY A SVĚTOVÝ POHÁR V AKROBATICKÉM ROCK AND ROLLU
 
???? Zažijte perfektní atmosféru s námi na Mistrovství světa v akrobatickém rock and rollu, které se koná 20. listopadu 2021 ve sportovní hale Královka v Praze 7 za finanční podpory Národní sportovní agentury, hlavního města Prahy, Prahy 7 a Českého svazu akrobatického rock and rollu. Slavnostní finále, neboli vrchol soutěže, začíná v 19:00.
???? Těšit se můžete na 700 sportovců z více než 15 zemí světa. Představí se vám ty největší světové špičky akrobatického rock and rollu, které předvedou ty nejlepší výkony s cílem získat nejcennější titul Mistrů světa pro rok 2021. Můžete se těšit na špičkové taneční sestavy a dechberoucí akrobacii. Dvojitá salta, vruty - to vše naživo. Akce je vhodná a zajímavá i pro nejmenší fanoušky, kteří si tuto úžasnou atmosféru rozhodně užijí s vámi. Navíc je pro všechny děti do 15 let jako dárek připraven vstup zdarma.
 
Co přesně na vás čeká?
???? Mistrovství světa kategorie A
???? Mistrovství evropy dívčích formací ladies
???? Světový pohár Boogie Woogie
 
Více informací na www.letenskypohar.cz.
Vstupenky je možné zakoupit na místě v den konání akce.

 

  • ZBL
  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner