Czech Darts Open 2022

13.05.2022 - 15.05.2022

Czech Darts Open 2022
 
13. - 15. května 2022 se Praze odehraje druhý oficiální turnaj PDC s názvem Czech Darts Open 2022. Turnaj je součástí PDC European Tour 2022.

Narozdíl od roku 2019 bude místem konání už prověřená šipková aréna na Královce.
Každý turnaj série European Tour má 6 hracích částí. Dvě v pátek, v sobotu i v neděli.
Turnaje se zúčastní 16 nejlepších hráčů ze žebříčku Pro Tour Order of Merit, které doplní dalších 32 hráčů z kvalifikací.
 
A co je další superdůležitá a skvělá zpráva?
Přece to, že se turnaje zúčastní také čtveřice Českých hráčů!!!
Pro všechny fanoušky a fanynky šipek a nejen pro ty české, to je velká příležitost, vidět na vlastní oči světovou šipkovou elitu na podiu. Kdo ještě nemá vhodný dárek, třeba pod stromeček, nebo za vysvědčení, je to obzvláště pro milovníky šipek jedinečná příležitost. A navíc svou účastí v pátek můžete i čtyřem našim hráčům vytvořit opravdu domácí prostředí v jejich zápasech během prvního kola.
 
Pokud jsou šipky vaší vášní, koníčkem nebo oblíbeným sportem, přijďte fandit a podpořit nejen české hráče. Hlavně tím ale šéfům PDC dokážete, že takový turnaj je v Praze, v srdci Evropy, oprávněně a že se z něho může stát skvělá tradice. A pro fanoušky mimořádná příležitost potkávat přední světové šipkaře u nás i nadále.
 
Vstupenky zakoupíte zde.
  • ZBL
  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner