Mistrovství ČR Cheerleading

11.06.2022

Mistrovství ČR Cheerleading

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2022 je vrcholnou soutěží sezóny, jejíž doménou jsou výhradně týmové Cheer a Performance divize. Mistrovství ČR proběhne v sobotu 11. 6. 2022 v prostorách oblíbené haly Královka na pražské Letné.

Na soutěži budou vyhlášeni vítězové a Mistři ČR týmových Cheer&Performance divizí, navíc i vítězové České Národní Cheer Ligy a postupující na MČR malých divizí. Proběhne také slavnostní nástup všech klubů ČACH, ale také slavnostní přivítání českých reprezentačních týmů ČACH z Mistrovství světa v USA, odkud si odvezli 1. místo a titul Mistrů světa v divizi Junior AllGirl Advanced a 2. místo v divizi Coed Elite. Mistrovství světa se každoročně koná na území USA odkud tento sport pochází. Team Czech Republic, který od roku 2016 pravidelně reprezentuje Českou republiku na této soutěži, v letošním roce ukázal, že patří mezi světové špičky!

  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner