Clash of the Stars

25.06.2022

Clash of the Stars

CLASH OF THE STARS MÍŘÍ DO PRAHY!

Hvězdy českého internetu se proti sobě postaví tváří v tvář v kleci poprvé také před zraky široké veřejnosti v hale. U toho nesmíte chybět!

V hlavním zápase se proti sobě postaví stálice české YouTubové scény DATEL a FREESCOOT. Na sociálních sítích si oba bojovníci vyměňují názory a posílají vzkazy. Kdo z nich dostojí svým slovům a kdo padne jako poražený?

Tvrdé výměny slibuje zápas Vercetti CG vs Adam Mišík. Oba hudebníci mají boj v krvi a oba se budou chtít předvést v tom nejlepším světle. Milovníci krásných žen se můžou těšit na dva ženské zápasy, v jednom z nich se objeví Silvia Dellai. Těšit se můžete také na souboj Davida s Goliášem nebo na vůbec první zápas na polštáře v Česku!

Jak se nově příchozí bojovníci vyrovnají s tíhou okamžiku? A podaří se Datlovi vyhrát i svůj druhý zápas v CLASH OF THE STARS? Vše se dozvíme na turnaji 25. 6. 2022 v hale Královka – Praha. Vzrušující souboje a světelná a hudební show, na kterou nikdy nezapomenete – to bude turnaj CLASH OF THE STARS!

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering a VIP vstup na oficiální afterparty v nejlepším pražském klubu DUPLEX.

Vstupenky do FAN ZÓNY zahrnují kromě nejlepších míst pro sezení v hale také vstup na mediální vážení v pátek 24. 6. 2022, merch CLASH OF THE STARS, plakát s podpisy bojovníků a fotku s vybraným bojovníkem.

Důležité upozornění: Vstup na akci umožněn osobám starším 15 let. Osoby mladší 15 let pouze za doprovodu osoby starší 18 let.

  • ZBL
  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner