Clash of the Stars

29.10.2022

Clash of the Stars

CLASH OF THE STARS POKRAČUJE V ŠÍLENÉ JÍZDĚ!

 

Po nesmírně úspěšném a povedeném druhém galavečeru se opět vracíme na místo činu do pražské haly Královka!

 

Popularita a oblíbenost zápasů influencerů a dalších známých osobností internetu rostou raketovým tempem. Zážitky a emoce, které si diváci z galavečerů CLASH OF THE STARS odnáší domů, jsou jedinečné a nepopsatelné! Proto na místo musíte dorazit i Vy!

 

V hlavním zápase se proti sobě postaví věční rivalové a doslova nepřátele FILIP GRZNÁR a PSYCHOPAT BEJR. Filip je stálicí v řadách Clash of the Stars a po svém vyhraném zápase na Clash of the Stars: Round 2 si užíval vítězný rozhovor v kleci. Oslavy vítězství mu však přerušil Psychopat Bejr, který vtrhl do klece a Filipa napadl před zraky bouřící arény! Zúčtování jejich vzájemné nenávisti bude hlavním zápasem galavečera Room 3 už 29. 10. 2022!

 

Jak dopadne nejvyhrocenější zápas historie mezi Grznárem a Bejrem? Budou i nadále vyhrávat známe tváře nebo přichází s novými bojovníky i nové pořádky? Vše se dozvíme na galavečeru 29. 10. 2022 v hale Královka – Praha. Vzrušující souboje a světelná a hudební show, na kterou nikdy nezapomenete – to bude turnaj CLASH OF THE STARS!

 

VIP vstupenky zahrnují místo blízko klece, catering (platí pro ULTIMATE VIP) a VIP vstup do haly.

 

Vstupenky do FAN ZÓNY zahrnují kromě míst s nejlepším výhledem na klec také vstup na mediální trénink a vážení v pátek 28. 10. 2022, tričko z limitované edice, plakát s podpisy bojovníků a také další merch.

!!! Při nákupu vstupenky FAN ZÓNA je potřeba v košíku vybrat velikost trička !!!

https://www.ticketportal.cz/event/Clash-of-the-Stars-Room-3-Circle-of-Madness

 

 


Ticketportal garantuje pravost vstupenek

 

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner