PML 4 - Legends

08.10.2022

PML 4 - Legends

Ty největší jména bojových sportů a jejich ostré lokty, kolena a pěsti míří do Prahy! Nejtvrdší souboje ve thajském boxu a skvělou show přivítá už 8.10. pražská sportovní hala Královka! Jde už o čtvrtý turnaj PML plný těch nejlepších zápasníků domácí scény doplněný titulovou 4-člennou pyramidou o šampiona PML se jmény jako Michael Krčmár, Marco Novák, Michal Vacek a Henrik Kóczo.

V ringu se rozloučí se svou úspěšnou kariérou domácí Daniel Brunclík proti svěřenci Attily Végha, Braňovi Zuzákovi!

V jednom z hlavních utkání se můžeme těšit na světový zápas Muaythai mezi domácím talentem Luďkem Gregušem, který vyhrál všechny své 3 zápasy v organizaci OKTAGON MMA a Norberthem Spéthem, maďarskou legendou a evropským šampionem, který je v profi ringu ještě neporažen!

Startovku doplní dalších skvělá jména domácí scény jako Jan Rudolf, Pavel Šach, Daniel Vítovec, Daniel Hromek, Ondřej Malina, Jan Holec, Jiří Páv, Leonard Borák a další!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

https://www.ticketportal.cz/event/PML-4-Legends

 

 


Ticketportal garantuje pravost vstupenek

 

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner