MISTROVSTVÍ ČR VE SPORTOVNÍM CHEERLEADINGU

03.06.2023, 10.00

MISTROVSTVÍ ČR VE SPORTOVNÍM CHEERLEADINGU

MISTROVSTVÍ ČR VE SPORTOVNÍM CHEERLEADINGU

Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2023 je vrcholnou soutěží sezóny, jejíž doménou jsou výhradně týmové Cheer a Performance divize. Mistrovství ČR proběhne v sobotu 3. 6. 2023 v prostorách oblíbené haly Královka na pražské Letné. Na soutěži budou vyhlášeni vítězové a Mistři ČR týmových Cheer&Performance divizí.

Na letošní MČR je nutno se kvalifikovat prostřednictvím České národní cheer ligy. Do finále MČR 2023 postoupí prvních 14 týmů, které splní podmínky kvalifikace z CNCL (tj. podmínka účasti týmu na 2 soutěžích ČACH). Česká národní cheer liga je jediným možným kvalifikačním prostředkem na Mistrovství ČR. Konkrétní kritéria naleznete v PRAVIDLECH CNCL.

10:00 Zahájení soutěže

14:00 Slavnostní nástup klubů

17:00 Slavnostní vyhlášení

VSTUPENKY k zakoupení v předprodeji v síti TICKETPORTAL.

REGISTRACE ZAHÁJENY! Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím Elektronického registračního systému ČACH /”ERS2”/, který je přístupný na adrese registrace.cach.cz a to do 7. 5. 2023

Termín: 3. 6. 2023
Místo: Praha
Klasifikace: vrcholná cheerleadingová soutěž určená pro členy ČACH
Pořadatel: Prezidium ČACH
Divize: týmové Cheer a Performance divize
Popis: vyhlášení vítězů ligy týmových kategorií, kvalifikace na MČR malých divizí

 

Žádáme návštěvníky sportovní haly Královka, aby parkovali svá auta na Letenské pláni, v Letenské garáží nebo v OC Stromovka. Děkujeme.

  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner