MČR v Cheerleadingu 2024

08.06.2024

MČR v Cheerleadingu 2024

MISTROVSTVÍ ČR VE SPORTOVNÍM CHEERLEADINGU 2024

Mistrovství ČR 2024 v novém kabátě!

Srdečně Vás zveme na Mistrovství ČR ve sportovním cheerleadingu 2024 (MČR), na kterém budou vyhlášeni Mistři ČR týmových Cheer&Performance divizí! V letošním roce na vás čeká nová cheer plocha a nový design celé soutěže. Konkrétní vizuál začneme odhalovat již brzy!

MČR 2024 pořádané Prezidiem České asociace cheerleaders, z.s. se bude konat dne 8. 6. 2024 ve sportovní hale Královka v Praze na Letné a je určeno pro členské kluby ČACH.  Jediným možným kvalifikačnímprostředkem na Mistrovství ČR 2024 (dále “MČR” nebo Mistrovství ČR”) je Česká národní cheer liga (dálejen “CNCL”).Podmínkou je účast soutěžní skupiny v týmových divizích alespoň dvou soutěží ze seznamu soutěží zapojených do  CNCL. Konkrétní kritéria naleznete v PRAVIDLECH CNCL 2023/2024.

 

!REGISTRACE ZAHÁJENY!

Registrujte se již nyní prostřednictvím Elektronického registračního systému ČACH a to do 8. 5. 2024. 

Pro letošní ročník jsou otevřeny pouze standardní ligové týmové divize v oblasti Cheer i Performance ve všech věkových skupinách a řadě Levelů. Soutěžní poplatky a informace k odhláškám a další detaily naleznete v kartě soutěže na WEBU ČACH. Pořadí soutěžních skupin a rozložení Cheer a Performance divizí bude upřesněno v harmonogramu soutěžního dne po uzavření všech přihlášek.

Vstupenky bude opět možné zakoupit v předprodeji sítě Ticketportal za zvýhodněné ceny. O prodeji již brzy!  Stránka soutěže Další informace a organizační pokyny pro kluby k soutěžnímu dni budou postupně zveřejňovány na stránce soutěže, v e-Bulletinu a na instagramu @cach_life.

Titul MISTR ČR

Titul Mistra ČR a veškeré jeho mutace může používat jen vítěz nejvyššího otevřeného levelu v dané věkové skupině, do kterého je v sezoně přihlášen minimálně jeden tým, tedy vítězové mistrovských divizí, a to pouze ve spojení s plným názvem dané divize a rokem, ve kterém byl titul získán, tedy např. „Mistr ČR v Cheer Team Coed Level 6 (Premier) 2024“. Mistrovské divize budou oceněni větší medailí i pohárem než divize nemistrovské. Přesné znění mistrovských titulů včetně plného názvu divize bude oznámeno při vyhlášení a uvedeno v oficiální výsledkové listině a závěrečné zprávě.

  • ELW2020

Aktuality všechny aktuality

Všichni na Královku

Podle platných opatření vlády České republiky je možné využít halu Královka v plném rozsahu. I to byl podnět promotérů sportovních akcí, aby využili možnosti, které jím hala nabízí a uspořádali zde své eventy. Kromě basketbalových stálic ZVVZ USK Praha a Era Nymburk, se můžete těšit na mažoretkový sport nebo Cheerleaders. Tak se přijďte bavit sportem. Hala Královka je pro vás otevřena.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Simon Bytel
s.bytel@sapraha.cz
+420 728 634 341

partner