ČEZ BASKETBALL NYMBURK - AEK ATÉNY (GR)

16.10.2018, 18.30

ČEZ BASKETBALL NYMBURK - AEK ATÉNY (GR)

 

Prestižní zápasy „Basketball Champions League“ na Královce

Hala Královka se stane po Eurolize žen scénou dalšího kvalitního evropského basketbalu, když ho jako domovskou arénu na tři zápasy Ligy mistrů využije patnáctinásobný mistr České republiky mužů ČEZ Basketball Nymburk. Basketball Champions League funguje třetím rokem a přináší divákům zajímavé a velice kvalitní zápasy. Nymburk jako nejlepší český tým nehraje v nabité konkurenci druhé housle a po dvakrát postoupil do play-off, kde mu dvakrát utekl postup do čtvrtfinále o jeden jediný bod.

V letošní sezoně odehraje ČEZ Basketball Nymburk v Praze tři zápasy proti velice kvalitním týmům. Už 16. října vyzve držitele loňské trofeje pro vítěze BCL, řecký Aris Soluň. Dvacátého listopadu přijede do Prahy top tým z Německa Brose Baskets Bamberg a dvaadvacátého ledna příštího roku bude Nymburk bojovat se špičkovým izraelským týmem Hapoel Jeruzalém.

Vstupenky na zápasy lze zakoupit prostřednictvím TICKETPORTALU už nyní a rozhodně není na co čekat. Očekává se i významná ekipa řeckých i německých fanoušků a ani izraelští se většinou nedají zahanbit. Nymburk se navíc prezentuje líbivou rychlou hrou s četnou střelbou a ve spojení s atmosférou, která se na všech zápasech očekává, nebude pravděpodobně v Praze k vidění lepší mužský basketbalový zážitek.  

Neváhejte podpořit nymburský basketbalový tým se šesti reprezentanty, kteří uspěli v nedávné kvalifikaci o MS v Číně a po téměř čtyřiceti letech poslali mužskou reprezentaci České republiky mezi nejlepší týmy světa.  

Další podrobnosti najdete na webových stránkách Nymburka www.basket-nymburk.cz či na sociálních sítích klubu z Polabí. Link na TICKETPORTAL: www.ticketportal.cz

  • ME v jízdě na veslařském trenažeru
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Vánoční pohoda

V prosinci se v hale Královka budou konat standardní duely pod vysokými koši. Basketbalistky ZVVZ USK Praha se domácímu publiku představí hned ve dvou euroligových zápasech. Jelikož je tým z Prahy na děleném prvním místě, bude se jistě jednat o nejlepší basketbal, který můžete před koncem roku vidět. A to není vše, 14.12. se na Královce představí tanečníci z Dancers 4 You, kteří si připravili Vánoční show. Bude to průřez jejich tanečními složkami, od break-dance až po balet. U akcí na Královce rozhodně nesmíte chybět.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner