ZVVZ USK Praha - Slovanka MB

Renomia ŽBL

28.09.2019, 17:00

ZVVZ USK Praha - Slovanka MB

Letošní ročník Renomia Ženské basketbalové ligy zahájí hráčky ZVVZ USK Praha proti Slovance. V domácím prostředí na hale Královka se představí několik nových posil pro letošní sezónu v čele s Cristinou Ouviňou, talentovanou Španělkou, která se může pochlubit dvěma zlatými medailemi z mistrovství Evropy a bronzem z letošního mistrovství světa.

Hala Královka Vás ráda uvidí a hráčky ZVVZ USK Praha ocení Vaší podporu z hlediště. Tak se staňte šestým hráčem domácího týmu a přijďte se podívat na zahajovací zápas sezóny.

  • ZVVZ USK Praha - Nadezhda Orenburg
  • Era Basketball Nymburk - Mornar Bar
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Listopad v hale Královka

V listopadu se na Královce bude dít spousta zajímavých sportovních akcí. Začneme šipkařskou exhibicí, kde se představí legenda šipek Phil Taylor. Následující týden se odehrají utkání basketbalové ligy mistrů, kde domácí šampion Nymburk změří síly s favoritem soutěže Tenerife. Hned druhý den po nich se představí ženský basketbal, kdy se v Eurolize utká český mistr ZVVZ USK Praha proti favoritovi na celkové vítězství Jekaterinburgem. Tím basketbal nekončí, začátkem druhé poloviny listopadu se zde odehraje kvalifikace Mistrovství Evropy, kdy se český ženský výběr utká proti Rumunsku. Ale aby to nebylo jen o basketbalu, na Královce se představí i stepařská soutěž. Tak si vyberte svou akci a přijďte na Královku.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner