SVĚTOVÝ ŠAMPIONÁT RC MODELŮ SILNIČNÍCH AUTOMOBILŮ

Šampionát je urcen detem a mládeži do 19 let. Na své si prijdou všichni mladí milovníci modelu silnicních automobilu pohánených elektromotorem. Turnaj se koná pod záštitou šéfa svetové asociace IFMAR Dallase Mathiesena, který bude na závody po celou dobu osobne dohlížet.


Zajímavostí je, že pro kategorie Stock dostanou všichni juniori stejné RTR sety vcetne veškeré elektroniky, vysílace i nabíjecky a baterek. Se slušne vybavenými auty, kdy set tvorí karbonový podvozek se strídavým systémem a 2,4GHz vysílackou, budou moci juniori soutežit opravdu predevším ve svých dovednostech.


Startovné je nastaveno spíše symbolicky. Až pet dní ježdení s RTR setem a sadou jednotných pneumatik, které po závodech detem zustanou, je za 100 Eur. Poradatelé si dali za cíl dostat na jednu dráhu co nejvíce mladých lidí.
Závodu by se meli zúcastnit juniori z nekolika kontinentu, do Prahy by mela dorazit predevším pocetná delegace z Asie. Využijte jedinecné príležitosti, vemte své rodice ci deti a prijedte soutežit nebo se jen podívat!


V prípade zájmu navštivte web akce na www.iyrca.com, kde se mužete rovnou zaregistrovat.

zobrazit všechny aktuality
  • elw

Aktuality všechny aktuality

XFN LEGENDS

Legendy, které několik let budovaly českou bojovou scénu se představí na Královce v pátek 29.3.2019!

zobrazit více

Prague Cheer Open

Dne 23.března 2019 se opět na hale Královka (Nad královskou oborou 1080/51, Praha 7). uskuteční soutěž ve sportovním cheerleadingu „Prague Cheer Open 2019“. Soutěž navazuje na dosavadní řadu soutěží známých pod názvem Roller Coaster Cup.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner