SVĚTOVÝ ŠAMPIONÁT RC MODELŮ SILNIČNÍCH AUTOMOBILŮ

Šampionát je urcen detem a mládeži do 19 let. Na své si prijdou všichni mladí milovníci modelu silnicních automobilu pohánených elektromotorem. Turnaj se koná pod záštitou šéfa svetové asociace IFMAR Dallase Mathiesena, který bude na závody po celou dobu osobne dohlížet.


Zajímavostí je, že pro kategorie Stock dostanou všichni juniori stejné RTR sety vcetne veškeré elektroniky, vysílace i nabíjecky a baterek. Se slušne vybavenými auty, kdy set tvorí karbonový podvozek se strídavým systémem a 2,4GHz vysílackou, budou moci juniori soutežit opravdu predevším ve svých dovednostech.


Startovné je nastaveno spíše symbolicky. Až pet dní ježdení s RTR setem a sadou jednotných pneumatik, které po závodech detem zustanou, je za 100 Eur. Poradatelé si dali za cíl dostat na jednu dráhu co nejvíce mladých lidí.
Závodu by se meli zúcastnit juniori z nekolika kontinentu, do Prahy by mela dorazit predevším pocetná delegace z Asie. Využijte jedinecné príležitosti, vemte své rodice ci deti a prijedte soutežit nebo se jen podívat!


V prípade zájmu navštivte web akce na www.iyrca.com, kde se mužete rovnou zaregistrovat.

zobrazit všechny aktuality
  • šipky
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Czech basketball Cup

Start světového šampionátu basketbalistů, na kterém zavlaje česká vlajka po dlouhých 37 letech, se nezadržitelně blíží. Důkaz? Svěřenci trenéra Ginzburga začínají pilovat taktickou přípravu v zápasovém rytmu. Do Prahy si za tímto účelem na @ceskybasketbal Cup (9. – 11. srpna) pozvali další tři účastníky světového šampionátu – Tunisko, Polsko a Jordánsko.

zobrazit více

7. WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT

Již po čtvrté bude patřit Královka mažoretkám\\r\\nSportovní hala Královka, nad Královskou oborou, Praha - Bubeneč, bude ve dnech 19.-24.08.2019 zaplněna mažoretkami nejen z České republiky, ale také z Bulharska, Chorvatska, Polska, Slovenska, Ruska, Kyrgyzstánu a dalších zemí, které ještě svou účast zvažují, soutěž je otevřená pro zahraniční účastníky. Budou se zde konat hned soutěže dvě:\\r\\nI.World Majorettes Cup, soutěž určená mažoretkám, které se s náročnosti mažoretkového sportu seznamují. Této soutěži je vyhrazeno pondělí 19.08., odpoledne.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner