Prestižní zápasy „Basketball Champions League“

ČEZ BASKETBALL NYMBURK - AEK ATÉNY (GR)

 

Prestižní zápasy „Basketball Champions League“ na Královce

Hala Královka se stane po Eurolize žen scénou dalšího kvalitního evropského basketbalu, když ho jako domovskou arénu na tři zápasy Ligy mistrů využije patnáctinásobný mistr České republiky mužů ČEZ Basketball Nymburk. Basketball Champions League funguje třetím rokem a přináší divákům zajímavé a velice kvalitní zápasy. Nymburk jako nejlepší český tým nehraje v nabité konkurenci druhé housle a po dvakrát postoupil do play-off, kde mu dvakrát utekl postup do čtvrtfinále o jeden jediný bod.

V letošní sezoně odehraje ČEZ Basketball Nymburk v Praze tři zápasy proti velice kvalitním týmům. Už 16. října vyzve držitele loňské trofeje pro vítěze BCL, řecký Aris Soluň. Dvacátého listopadu přijede do Prahy top tým z Německa Brose Baskets Bamberg a dvaadvacátého ledna příštího roku bude Nymburk bojovat se špičkovým izraelským týmem Hapoel Jeruzalém.

Vstupenky na zápasy lze zakoupit prostřednictvím TICKETPORTALU už nyní a rozhodně není na co čekat. Očekává se i významná ekipa řeckých i německých fanoušků a ani izraelští se většinou nedají zahanbit. Nymburk se navíc prezentuje líbivou rychlou hrou s četnou střelbou a ve spojení s atmosférou, která se na všech zápasech očekává, nebude pravděpodobně v Praze k vidění lepší mužský basketbalový zážitek.  

Neváhejte podpořit nymburský basketbalový tým se šesti reprezentanty, kteří uspěli v nedávné kvalifikaci o MS v Číně a po téměř čtyřiceti letech poslali mužskou reprezentaci České republiky mezi nejlepší týmy světa.  

Další podrobnosti najdete na webových stránkách Nymburka www.basket-nymburk.cz či na sociálních sítích klubu z Polabí. Link na TICKETPORTAL: www.ticketportal.cz

zobrazit všechny aktuality
  • šipky
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Czech basketball Cup

Start světového šampionátu basketbalistů, na kterém zavlaje česká vlajka po dlouhých 37 letech, se nezadržitelně blíží. Důkaz? Svěřenci trenéra Ginzburga začínají pilovat taktickou přípravu v zápasovém rytmu. Do Prahy si za tímto účelem na @ceskybasketbal Cup (9. – 11. srpna) pozvali další tři účastníky světového šampionátu – Tunisko, Polsko a Jordánsko.

zobrazit více

7. WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT

Již po čtvrté bude patřit Královka mažoretkám\\r\\nSportovní hala Královka, nad Královskou oborou, Praha - Bubeneč, bude ve dnech 19.-24.08.2019 zaplněna mažoretkami nejen z České republiky, ale také z Bulharska, Chorvatska, Polska, Slovenska, Ruska, Kyrgyzstánu a dalších zemí, které ještě svou účast zvažují, soutěž je otevřená pro zahraniční účastníky. Budou se zde konat hned soutěže dvě:\\r\\nI.World Majorettes Cup, soutěž určená mažoretkám, které se s náročnosti mažoretkového sportu seznamují. Této soutěži je vyhrazeno pondělí 19.08., odpoledne.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner