Roller Coaster Cup 2017

Od 9.00 do 21.30 hod. budou ke zhlédnutí tradiční týmové i malé divize v oblasti Cheer i Cheer Dance ve všech věkových skupinách. Těšit se můžete na sportovce z celé ČR, ale i na hosty ze zahraničí. Soutěž je zařazena do České Národní Cheer Ligy. Spolu s českými porotci zasednou k hodnocení soutěžních vystoupení i porotci ze zahraničí.

 

Přijďte zažít energickou cheer atmosféru a radost ze sportovních výkonů a získaných ocenění a titulů Vašeho oblíbeného týmu!

Více informací na www.cach.cz, vstupenky na ticketportal.cz

harmonogram soutěže zde...

zobrazit všechny aktuality
  • šipky
  • elw

Aktuality všechny aktuality

Czech basketball Cup

Start světového šampionátu basketbalistů, na kterém zavlaje česká vlajka po dlouhých 37 letech, se nezadržitelně blíží. Důkaz? Svěřenci trenéra Ginzburga začínají pilovat taktickou přípravu v zápasovém rytmu. Do Prahy si za tímto účelem na @ceskybasketbal Cup (9. – 11. srpna) pozvali další tři účastníky světového šampionátu – Tunisko, Polsko a Jordánsko.

zobrazit více

7. WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT

Již po čtvrté bude patřit Královka mažoretkám\\r\\nSportovní hala Královka, nad Královskou oborou, Praha - Bubeneč, bude ve dnech 19.-24.08.2019 zaplněna mažoretkami nejen z České republiky, ale také z Bulharska, Chorvatska, Polska, Slovenska, Ruska, Kyrgyzstánu a dalších zemí, které ještě svou účast zvažují, soutěž je otevřená pro zahraniční účastníky. Budou se zde konat hned soutěže dvě:\\r\\nI.World Majorettes Cup, soutěž určená mažoretkám, které se s náročnosti mažoretkového sportu seznamují. Této soutěži je vyhrazeno pondělí 19.08., odpoledne.

zobrazit více

Kontakty

Objednávky haly
objednavky@sapraha.cz
Vrátnice
+420 730 551 114

Vedení haly
Jindřich Knödl
j.knodl@sapraha.cz
+420 602 349 060

partner